Masaż

Oshin Bian Technique

To wyjątkowy kobiecy rytuał manualnego liftingu twarzy, oraz obszaru biustu. Magiczne pałeczki wykonane z kamieni Bian wykorzystywane od setek lat w medycynie chińskiej, oraz połączenie różnych technik masażu sprawia, że zabieg ten daje wspaniałe rezultaty, min. poprawę mikrokrążenia, uniesienie owalu twarzy, wygładzenie zmarszczek i bruzd, rewitalizację blizn, a także usunięcie toksyn.
KOBIDO UP! To rewitalizująco liftingujący rytuał intensywnego masażu kobido. Polega on na głębokim drenażu limfatycznym z elementami refleksologii twarzy. Masaż tkanek głębokich (skóry, mięśni i przyczepów mięśniowych), intensywny drenaż limfatyczny, lifting oraz intensywna stymulacja i odżywienie skóry, sprawiają, że zmarszczki i bruzdy mimiczne stają się mniej widoczne.  Zabiegi kończę oklejaniem  taśmami kinezjologicznymi (kinesiotaping bio-estetyczny) przedłużając tym samym efekty masażu.

 

Agnieszka Ostaszewicz

Jestem certyfikowaną terapeutką w zakresie technik manualnych twarzy. Z wykształcenia magistrem nauk społecznych jednak od zawsze interesowałam się naturalnymi sposobami pielęgnacji ciała i duszy. ?  Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Praca to jednocześnie moja pasja. Kocham zwierzęta i żyję w zgodzie z naturą.

Masaż
Masaż

Masaż balijski łączy w sobie to co najlepsze w masażach Azji i Polinezji.

Doskonale rozluźnia, usuwa stres, niweluje napięcia i bóle mięśni. Harmonizuje i usprawnia przepływ energii. Masaż balijski obejmuje szerokie spektrum technik, od uzdrawiających metod ayurvedy, akupresury i refleksologii, poprzez chwyty i uciski charakterystyczne dla masażu tajskiego, po kojący, płynny dotyk z atolów Polinezji. Może być wykonywany w sposób relaksacyjny lub nieco mocniejszy, sportowy, w zależności od Twoich potrzeb.

 

Radek Rychlik

Masażysta, nauczyciel jogi, globetrotter. Absolwent warszawskiego AWF-u oraz psychologii na Uniwersytecie SWPS. Pierwszy kurs masażu ukończył w 2001r. Specjalizuje się w masażu balijskim i klasycznym. Entuzjasta terapii naturalnych, dobrej, zdrowej kuchni i ziół.

Masaż

KONTAKT:

Joga Studio Saska Kępa 
ul. Elsterska 3b
03-907 Warszawa

Recepcja

tel.: +48 882 05 04 00
tel.: +48 501 15 77 99
e-mail: studio@jogasaskakepa.pl