Warsztat “Tajniki Ashtanga Viniasa Jogi”

Zapraszamy na specjalny warsztat z okazji 5 urodzin Joga Studio Saska Kępa

“Tajniki Ashtanga Viniasa Jogi”,

który odbędzie się 15 października 2017  w godz. 13.00-16.00.

„Tajniki Ashtanga Viniasa Jogi” to warsztat przeznaczony dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych joginów, pragnących poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną o tej potężnej metodzie, jak i nauczyć się głębszego wejścia w jej praktyczny aspekt. Zapraszamy też wszystkie osoby, które do tej pory nie zetknęły się z ashtangą lub myślą, że jest ona dla nich zbyt dynamiczna/ trudna/ wysiłkowa. Będzie czas i możliwość rozwiać wszelkie te wątpliwości.

Podczas warsztatu:

*poznasz podstawy filozoficzne systemu Ashtanga Viniasa Joga,
*nauczysz się oddechu udjjayi oraz medytacji 12 świadomych oddechów,
*dowiesz się czym jest „centrum ciała” i jak uruchomić bandhy, by praktyka stała się lżejsza i przyjemniejsza.

Dodatkowo doświadczysz mindfull walk, potężnej praktyki chodzenia zgodnego ze spiralną motoryką stopy, jako prawidłowej podstawy wszelkich aktywności ruchowych.

Wspólnie wykonamy Powitanie Słońca w sposób, w jaki być może do tej pory tego nie robiłaś/ nie robiłeś. Będzie jednocześnie przyjemnie i intensywnie, miękko i głęboko, „soft and strong”.

Znajdziemy też czas na relaks oraz Wasze pytania.

W tym dniu Joga Studio Saska Kępa obchodzić będzie swoje 5. urodziny! Po warsztacie zapraszamy więc na pyszne domowe jedzonko i kawę w naszym pięknym patio oraz dalszy ciąg rozmów o tym, co pasjonuje nas w jodze.

Specjalna, urodzinowa cena za ten warsztat to 50 zł.

Przed warsztatem zapraszamy na poranne zajęcia z Agni (płatne wg cennika studia):
9.30 – praktyka własna Mysore
11.15 – praktyka prowadzona Viniasa

Prowadzenie: Agni Adamek (Agni Way) – joginka, tancerka contact improvisation dance. Certyfikowana nauczycielka systemu Ashtanga Viniasa Yoga. Z nadmiaru energii i pasji ukończyła liczne warsztaty i kursy jogi, tańca oraz innych systemow ruchowych (BMC, Axis Syllabus, Feldenkrais) u znakomitych nauczycieli w kraju i zagranicą. Lubi korzystać z tej wiedzy, by każdy ruch był jak najodpowiedniejszy i jak najprzyjemniejszy dla indywidualnego ciała. Zamiast „nauczycielką”, woli nazywać siebie przewodniczką – „yoga guide”, wierzy bowiem, że każdy praktykujący posiada wewnętrznego guru, którego naprawdę warto słuchać. Ona tylko pomaga go w sobie odnaleźć. Sama nieustannie poszukuje płynnego przepływu i przyjemności wynikającej z wewnętrznej siły. Jej motto: „To be soft and strong, and just let it flow”.