Warsztat “Daj Sobie Przestrzeń. Oddech, automasaż, yin joga.”

Daj Sobie Przestrzeń.
Oddech, automasaż, yin joga, joga nidra.

CZAS:
7 PAŹDZIERNIKA, Sobota.

GODZINA:
14:00 – 17:00.

MIEJSCE:
Joga Studio Saska Kępa, Elsterska 3a.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Jak się czujesz? Jak Ci się oddycha? Może mogłoby być lepiej? Na pewno tak!

Jeśli: pragniesz poznać odprężające techniki oddechowe, szukasz uwolnienia napięć z ciała, chcesz zanurzyć się w głębokiej relaksacji – ten warsztat jest dla Ciebie!

Zajmiemy się na nim pracą z powięzią. To ostatnio gorący temat. Powięź to trójwymiarowa osłona wszystkich naszych mięśni, stawów, więzadeł i narządów. Dzięki niej trzymamy się w całości. Czy istnieje rozciąganie bez pracy nad nią? Dowiesz się na warsztacie 😉 Aby sobie uświadomić jej ważność wykonamy automasaż piłeczką.
W praktykę asan wprowadzimy uwalniające napięcia elementy yin jogi, czyli jogi “nic nie robienia”. Techniki lekkiej, pasywnej, mocno integrującej ciało i umysł.
Poznamy kilka technik oddechowych, które wyciszą nasz układ nerwowy. Na koniec wejdziemy w głęboki stan relaksacji – kto tego nie lubi? 😀

Zapraszamy Cię serdecznie na 3 godzinne wytchnienie. Jak może być jeszcze lepiej? 😉

PROWADZI:
Kasia Zasławska-Kowal, nauczycielka Flow Yogi. Szkoliła się u polskich i zagranicznych nauczycieli. Miłością Kasi jest rozgrzewająca Vinyasa. Flow potrafi być sposobem na pozytywne zatracenie się w oddechu oraz pracy z ciałem.
Ostatnio jednak coraz częściej pojawiają się u niej na praktyce wolniejsze momenty. Flow przeradza się w Slow, Yang w Yin.
Kasia jest trenerem Blackroll. Odbyła szkolenia z zakresu pracy z kobietami w ciąży. Uczestniczyła w wielu warsztatach nauczycieli z Polski i z zagranicy.

ZABIERZ:
Wygodny strój (także coś cieplejszego) i butelkę wody.

INWESTYCJA:
110 zł.
Gwarancją miejsca jest bezzwrotna przedpłata w wysokości 50zł (tylko na konto podane w zwrotnym mailu).

ZAPISY i SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
kasia.zk.flow@gmail.com