Noworoczny Koncert Mis i Gongów – Shamballa Lucyna Bierut – Mazurek 12.01.2019 godz. 19

Zapraszamy w sobotni wieczór 12.01.2019 w wyjątkowy Noworoczny Czas na kąpiel w dźwiękach.
Spotkamy się, by w kameralnym gronie, by zanurzyć się w dźwiękach mis, gongów i dzwonków, by oddać swe ciało magii dźwięków, relaksacji, by przywrócić wewnętrzną harmonię, a co za tym idzie uporządkować swój świat zewnętrzny, by otworzyć się na dobrobyt i pomyślność w Nowym Roku 2019.
Dźwięk archaiczny jest wirującą energią, która przenika nasze ciało, dociera do każdej komórki, wprowadza ją w ruch, oczyszcza, regeneruje…
Kąpiel w dźwiękach oprócz tego, że rozluźnia nasze mięśnie to jednocześnie niweluje bóle kręgosłupa, wzmacnia krążenie oraz system immunologiczny.
Po takim masażu czujemy się zrelaksowani, a przede wszystkim połączeni w jedno z naszą duszą, mamy poczucie bezpieczeństwa oraz ufność, że cokolwiek się wydarzy będzie dobre. Poszerza się nasza świadomość, percepcja postrzegania świata.Na spotkanie ubieramy wygodny strój. Opcjonalnie przynosimy własny koc i matę.
Koszt udziału w koncercie 35zł
Zapisy 722 303 520 Lucyna oraz recepcja Joga Studio Saska Kępa.W seansie nie mogą uczestniczyć osoby z rozrusznikiem serca (!)

Zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej Lucyna Bierut-Mazurek

http://archiwum.radiogdansk.pl/index.php/blog-wlodzimierza-raszkiewicza/42895-lucyna-bierut-mazurek-misy-i-gongi.html