Kurs masażu tajskiego od podstaw

KURS MASAŻU TAJSKIEGO OD PODSTAW (14 godzin zajęć)

Zapraszamy na ostatnią w tym roku edycję naszego intensywnego kursu masażu tajskiego od podstaw!

Rozpocznij przygodę z piękną i potężną sztuką masażu tajskiego. Rozwiń świadomy dotyk – pełny jednocześnie siły i delikatności. Zanurz się w medytację w ruchu, w dialog w ciszy. Odkryj przyjemność masowania. Pozwól sobie na całkowitą relaksację i podaruj ją innym. Poznaj nowy sposób na uspokojenie ducha i ciała!

W trakcie 14-godzinnego warsztatu poznasz podstawowe (łatwe do wykonania i bardzo skuteczne) techniki masażu tajskiego, co pozwoli Ci na samodzielne przeprowadzanie ponadgodzinnej sesji rozluźniającej. Będą to solidne podstawy do ewentualnej dalszej nauki i dłuższych sesji. Osoby, które złapią bakcyla zapraszamy na kolejne poziomy szkolenia.

Nauczysz się zasad prawidłowego dotyku, odrobiny anatomii, metod efektywnej pracy z ciałem plus wybranych technik – wszystkiego w sposób praktyczny. Na koniec, pracując w parach, będziesz miał(a) okazję zarówno zrobić, jak i dostać ponadgodzinny całościowy masaż.

Kurs będzie prowadzony w języku polskim.
Uczestniczyć może każdy, bez względu na wiek czy doświadczenie. (Ostrzegamy osoby z wrażliwymi kolanami, że będzie sporo klęczenia.)

Liczba miejsc jest ograniczona do 16, aby zapewnić wszystkim komfortowe warunki nauki i indywidualny kontakt z prowadzącym.

Chętni do kontynuacji nauki będą mieli szansę się zapisać na drugi poziom w Poznaniu (pod koniec września), Łodzi (w październiku) lub Warszawie (wiosną 2018).

_______________

PLAN KURSU

Kurs odbędzie się w weekend 16-17 września 2017 i prowadzony będzie w czterech 3,5-godzinnych blokach (zawartość każdego z nich może się lekko zmienić w zależności od potrzeb grupy):

SOBOTA, 16. września

13:00-13:30
Rejestracja uczestników i wpłaty

1/ 13:30-17:00
Zasady prawidłowego dotyku. Pierwszy kontakt. Linie energetyczne według tradycji tajskiej. Pozycja na plecach: praca na nogach i rękach. Pozycja boczna: praca na nogach i pośladkach. Techniki wykonywane za pomocą dłoni, kciuków, stóp i łokci.

2/ 18:00-21:30
Pozycja na plecach: techniki dla stóp, nóg i bioder. Pozycja boczna: praca na plecach.

NIEDZIELA, 17 września

3/ 13:00-16:30
Pozycja na plecach: praca na klatce piersiowej, rękach i barkach. Pozycja na brzuchu: praca na nogach i plecach. Płynne przejścia pomiędzy pozycjami.

4/ 17:30-21:00
Techniki dla szyi i twarzy. Masaż całego ciała (wymiana w parach). Podsumowanie.

_______________

KOSZT

CAŁY KURS (2 dni)

380 zł / os. – gdy zapisujesz się w pojedynkę
700 zł / para – oferta specjalna dla dwóch osób zapisujących się razem (znajomi, rodzina, pary nieformalne – też!)

Cena obejmuje materiały do kursu (45-stronicową książkę).

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zadatku 100 zł / os. Płatność gotówką w recepcji szkoły.
Dopłata do pełnej kwoty w przypadku cen promocyjnych musi nastąpić najpóźniej do 4 września. W pozostałych przypadkach – dopłata najpóźniej w 1. dniu warsztatów, gotówką w recepcji.

W przypadku rezygnacji:
– do 4 września – zadatek nie podlega zwrotowi, pozostała kwota zostanie zwrócona
– po 4 września wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

W przypadku odwołania warsztatu przez Organizatorów, wszystkie dokonane wpłaty zostaną zwrócone. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
_______________

MIEJSCE

Joga Studio Saska Kępa

Warszawa, ul. Elsterska 3A

_______________

INFORMACJE I REZERWACJE

Zapisy:
studio@jogasaskakepa.pl
tel. 882 05 04 00, 501 15 77 99

W zgłoszeniu podaj imię i nazwisko uczestnika/-ów, w wiadomości zwrotnej prześlemy Ci informacje dotyczące płatności i szczegóły organizacyjne. Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz lub dzwoń śmiało!

_______________

O PROWADZĄCYM

ALFONSO CAZENAVE (KARUNA BODYWORK)

Pasjonat jogi i pracy z ciałem. W 2013 nawrócił się z masażu klasycznego na tajski. Uczył się u najlepszych w Tajlandii (gdzie spędził ponad pół roku), Grecji i Niemczech. Od 2016 asystuje na kursach prestiżowych szkół Sunshine Network (Tajlandia) i Sunshine House (Grecja / Niemcy), prowadzi też własne warsztaty w Polsce i Hiszpanii. Nieustannie odkrywa nowe formy pracy z ciałem, obecnie studiuje m. in. Osteothai u Davida Lutta, Wuo Tai u Rolanda Combesa, uwalnianie powięziowe dla równowagi strukturalnej u Wojciecha Cackowskiego oraz terapię czaszkowo-krzyżową u Rosemary Wallace.
Więcej informacji: fb.me/karunabodywork oraz http://www.karunabodywork.eu/