“Być Pełnią” -Krąg Kobiet w Pełni Księżyca 4.11 godz. 16.00

CZAS i MIEJSCE:
04.11.2017 (sobota), godz. 16.00 – 18.30
Joga Studio Saska Kępa
ul. Elsterska 3B, Warszawa – Saska Kępa.

————————–————————–————-

Co właściwie dziś znaczy „Być Kobietą”? Współcześnie przedstawiane wzorce kobiecości niestety są dalekie od rzeczywistego potencjału i pierwotnej natury kobiety. Takie pomieszane interpretacje wprowadzają wiele zamieszania w umysłach zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Jest powiedziane, że :

„Żadne stworzenie na tej planecie nie posiada takiej kreacji, mocy i piękna, którą masz jako Kobieta”.

A gdy jako Kobieta stajesz się autentyczna i stapiasz się ze swą świadomością wtedy Wszechświat staje się twoim służącym, ponieważ synchronizujesz siebie z tą mocą, która powołuje wszystko do istnienia. Naturalnie dzierżysz moc do kreowania życia wedle własnego upodobania.

Chociaż wszyscy ludzie posiadają energię żeńskie i męskie, to istnieją powszechnie uznawane różnice pomiędzy mężczyznami i kobietami np. dotyczące budowy ciała, gospodarki hormonalnej, funkcjonowania mózgu czy anatomii energetycznej. Starożytne pisma opisują, że Kobiety są 16 razy bardziej intuicyjne, cierpliwe i współczujące od mężczyzn. Niestety większość z nas nie zdaje sobie sprawy ze swojej wspaniałości. W codziennym życiu jest bardzo wiele wymagań względem kobiet. Stawia się nam zadania i warunki (odnośnie wyglądu, wykorzystania czasu, uwagi itd.) Przez te rosnące wyzwania kobiety często stają się zatroskane i zestresowane, oczekując wsparcia od osób, które same są niepełne i niepewne siebie. Poczucie bezpieczeństwa kobiety musi wychodzić z Jej wnętrza – ze środka Jej boskości i promienności. Taka świadomość jest najlepszą kotwicą jaką możemy w sobie utworzyć by być Kobietą Pełną i żyć w naturalnym przepływie tj. bez konieczności usiłowania czy udawania czegokolwiek.

Aby stać się Pełnią w swej Kobiecości trzeba zdać sobie sprawę z natury „Adi Shakti” tzn. „Boskiej Matki, Matki Wszechświata i Matki Natury”, oraz tego, że ona jest mną.
Kobieta jest Adi Shakti tj. pierwotną siłą stwórczą, która jest jednocześnie Shakti – zmysłową, piękną, odważną, dziką, kochanką i Bhakti – troskliwą opiekunką, obdarowującą, karmiącą, cierpliwą i wybaczającą.
Boska Matka to czysty płynący duch kobiecości. Możesz odczuć go w sobie, w mocy swej dobroci oraz nieskończenie obdarzającym i żywiącym charakterze. Z taką świadomością stapiasz się z tą siłą, która przynosi wszelkie życie: stajesz się jednym z tym Jednym, które odpowiada na twe modlitwy. Bo gdy potrzebujesz wsparcia, wibracja twej wewnętrznej Kobiety, Boskiej Matki jest zawsze z Tobą – wystarczy tylko się do niej zwrócić.

+ KRĄG KOBIET +

Podnosząc siebie poprzez wspólna praktyka jogi, medytacji, tańca i śpiewu damy sobie przyzwolenie do autentycznego poczucia i wyrażania siebie. Krąg jest szczerą przestrzenią do dzielenia się, poszukiwania i doświadczania swej Kobiecej Tożsamości oraz przebudzenia osobistej mocy i potencjału.
Wspólnie będziemy zgłębiać swój aspekt duchowy (swoją Duszę i przeznaczenie), psychologiczny (swoją osobowość i charakter) oraz współoddziałujący (taka obecność, która poprzez swą promienność podnosi innych i rozświetla wszystko wokół). Jeśli połączysz te trzy składniki w życiu pomyślność i osobiste spełnienie przyjdzie do ciebie niczym spadająca gwiazda.
Im bardziej otworzysz się na dzielenie i przyjmowanie żeńskiej energii tym bardziej stajesz się promienna, magnetyczna, jasna i piękna. Tego rodzaju piękna nie da żaden makijaż. To subtelne piękno i wewnętrzne światło głęboko dotyka innych ludzi, tak że dzięki samej twojej obecności oni sami czują się wyjątkowi i doskonali. Istota Kobiecej Mocy pochodzi z samej takiej Obecności, gdyż żyjąc w połączeniu z wewnętrzną mądrością, prawdą oraz miłością podnosisz i uzdrawiasz po prostu będąc sobą.

Poczucie się Kobietą w Pełni prowadzi do zadowolenia i postawy wdzięczności. A gdy cieszymy się z tego co już mamy, otrzymujemy więcej tego czego chcemy. Tak działają prawa Wszechświata. Przyciągamy to czym wibrujemy.

+PEŁNIA KSIĘŻYCA +

Spotykamy się w czasie Pełni Księżyca co dodatkowo wzmacnia nasz krąg. Ponieważ energia kosmiczna wpływa na nas, daną przestrzeń i jakość życia w określonym czasie wykorzystamy to jako narzędzie dla własnego wzrostu.
Cykle Księżyca są symbolicznie utożsamiane ze zmianą, transformacją i odrodzeniem. Pełnia jest symbolem wzrostu świadomości, manifestacji, celebracji i zbierania owoców, które się zasiało w czasie Nowiu. W tym czasie mamy wyjątkową możliwość manifestacji marzeń oraz kreacji rzeczywistych pragnień duszy.

* Podczas kręgów będziemy wykorzystywać elementy jogi, tańca, śpiewu, medytacji i modlitwy by podnosić siebie, własną świadomość i naszych bliskich.

+ głęboki RELAKS z kąpielą w dźwiękach +

Zdolność Kobiety do odprężenia jest kluczowa. Podczas kręgów będziemy się głęboko relaksować w kąpieli w dźwiękach, żebyś była twórcza i produktywna na codzień oraz uzyskała wewnętrzną równowagę, harmonię i zdrowie fizyczne, mentalne i emocjonalne w życiu.
Relaksacja w rytmicznych wibracjach produkuje takie częstotliwości, które poruszają, rozprowadzają i energetyzują. Harmoniczne dźwięki pobudzają przepływ energii, łagodnie rozbijają istniejące napięcia i blokady, wyciszają umysł. Nasza energia życiowa zostaje pobudzona równoważąc i harmonizując fizycznie oraz energetycznie. Głęboki relaks w dźwiękach oczyszcza oraz uzdrawia nas na wielu poziomach.
Podczas lekcji używam instrumentów tj. gongi, misy, flet unity (432 Hz), bęben szamański, kryształowa piramida, dzwonki koshi.

————————–————————–————-

CZAS i MIEJSCE:
04.11.2017 (sobota), godz. 16.00 – 18.30
Joga Studio Saska Kępa
ul. Elsterska 3B, Warszawa – Saska Kępa.

KOSZT:
– 80 zł (przy przedpłacie),
– 90 zł (w dniu wydarzenia jeśli będą miejsca)
(* warsztat odbędzie się przy zebraniu minimalnej liczby osób)

ZAPISY obowiązkowe:
Prosimy o dokonanie rezerwacji na adres email: ganajoga@gmail.com (temat, data, imię i nazwisko, telefon).
ZALICZKA jest gwarancją uczestnictwa (ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

PROWADZĄCA: Bhagwati Kaur
Praktykująca joginka oraz nauczycielka jogi i medytacji. Na codzień zajmuje się szerokopojętą terapią w pracy z drugim człowiekiem. W swojej praktyce posługuję się technikami takimi jak uzdrawianie poprzez dźwięk, światło i energoterapie.
Jest certyfikowanym nauczycielem kundalini jogi wg. Yogi Bhajana. Ukończyła wiele szkoleń oraz kursów z zakresu poszerzania świadomości, uzdrawiania, jogi i medytacji.
Celem Bhagwati jest podniesienie świadomości ludzi, przebudzenie ich osobistej energii i mocy do działania tak, aby mogli się spełniać i kreować swoje życie zgodnie z własną wolą. Dzieli się swoimi najlepszymi narzędziami w drodze do osiągnięcia postawionego sobie celu.