Koncerty: Głęboka Harmonia

Serdecznie zapraszamy na następne fale Głębokiej Harmonii, które odbędą się: 9 września, 7 października, 11 listopada, 9 grudnia, o godzinie 19.00

Te wyjątkowe koncerty zadowolą zarówno melomanów, jak i osoby poszukujące stanów relaksu czy wchłonięcia medytacyjnego.
Wibracje gongów i nepalskich mis dźwiękowych nadawane w odpowiedni sposób, w określonych sekwencjach i z odpowiednim natężeniem wchodzą w rezonans z komórkami ciała, przywracając w nich harmonię. Słuchając tej muzyki i poddając się jej częstotliwością, bardzo głęboko uspokajamy i wyciszamy umysł. Jednocześnie stymulujemy cały organizm do samoregulacji i odnalezienia pełni zdrowia poprzez rozpuszczenie napięć nagromadzonych na poziomie ciała. Podczas koncertu, słuchacze są całkowicie zanurzeni w wibracjach i naturalnie osiągają stan bardzo głębokiego odprężenia – stan Głębokiej Harmonii.

Standardowo koncert trwa godzinę. Słuchacze leżą na karimatach, kocach i poduszkach lub siedzą w wygodnej pozycji medytacyjnej.

Informacje o Wykonawcy:
Piotr Marcinkiewicz – od ponad 10 lat zajmuje się masażami dźwiękiem metodą Petera Hessa oraz innymi technikami masażu manualnego. Przez te lata również wielokrotnie organizował i grał koncerty relaksacyjne w całej Polsce. Piotr gra wyłącznie na gongach i misach dźwiękowych dopuszczonych do terapii przez międzynarodowy instytut dźwięku Petera Hessa.

Przeciwwskazania do udziału w koncercie to bycie pod wpływem alkoholu, środków odurzających, leków psychotropowych oraz pierwszy trymestr ciąży.

Koncert Głęboka Harmonia wypada dokładnie w Nów Księżyca.
Cykl od Nowiu do Pełni księżyca , to okres wzrastania, a Nów jest czasem skupienia energii życiowej w ciele i inicjowania nowego duchowego rozwoju.

W rożnych kulturach, na przykład medytacje i praktyki duchowe były i są kultywowane w rytmie miesięcznego cyklu księżycowego, którego początek wyznacza nam właśnie każdy Nów Księżyca. Święto Nowiu, Amavasyato – pradawne święto ludzi uduchowionych, uroczyście celebrowane we wszystkich praktycznie kulturach społecznych i religijnych Azji oraz Europy, a także starożytnego Egiptu rozpoczynało duchową comiesięczną podróż, aż do Pełni księżyca. W Buddyźmie Nów związany jest z czwartym Buddą naszego czasu, z Buddą Siakjamunim i mówi się, że wtedy pozytywne i negatywne działania mają sto razy mocniejszą siłę oddziaływania.

Opłata: 40 zł
Zapisy i rezerwacje: tel./SMS pod nr 502 619 108

Liczba miejsc jest ograniczona dla 30 osób.