Koncert „Głęboka Harmonia”

Serdecznie zapraszamy na następne fale Głębokiej Harmonii, które odbędą się: 

7 października, 11 listopada, 9 grudnia, o godzinie 19.00

Te wyjątkowe koncerty zadowolą zarówno melomanów, jak i osoby poszukujące stanów relaksu czy wchłonięcia medytacyjnego.
Wibracje gongów i nepalskich mis dźwiękowych nadawane w odpowiedni sposób, w określonych sekwencjach i z odpowiednim natężeniem wchodzą w rezonans z komórkami ciała, przywracając w nich harmonię. Słuchając tej muzyki i poddając się jej częstotliwością, bardzo głęboko uspokajamy i wyciszamy umysł. Jednocześnie stymulujemy cały organizm do samoregulacji i odnalezienia pełni zdrowia poprzez rozpuszczenie napięć nagromadzonych na poziomie ciała. Podczas koncertu, słuchacze są całkowicie zanurzeni w wibracjach i naturalnie osiągają stan bardzo głębokiego odprężenia – stan Głębokiej Harmonii.

Standardowo koncert trwa godzinę. Słuchacze leżą na karimatach, kocach i poduszkach lub siedzą w wygodnej pozycji medytacyjnej.

Informacje o Wykonawcy:
Piotr Marcinkiewicz – od ponad 10 lat zajmuje się masażami dźwiękiem metodą Petera Hessa oraz innymi technikami masażu manualnego. Przez te lata również wielokrotnie organizował i grał koncerty relaksacyjne w całej Polsce. Piotr gra wyłącznie na gongach i misach dźwiękowych dopuszczonych do terapii przez międzynarodowy instytut dźwięku Petera Hessa.

Przeciwwskazania do udziału w koncercie to bycie pod wpływem alkoholu, środków odurzających, leków psychotropowych oraz pierwszy trymestr ciąży.

 Opłata: 40 zł
Zapisy i rezerwacje: tel./SMS pod nr 502 619 108

Liczba miejsc jest ograniczona dla 30 osób.