Detox Yoga w Nowiu Księżyca

Detox Yoga w Nowiu Księżyca
Detox Yoga

Zapraszamy 24.06.2017 (sobota), godz. 13.30 – 16.00 na DETOX YOGA w Nowiu Księżyca połączony z relaksem w uzdrawiających dźwiękach mis i fletu unity.

DETOKS, czyli pozbycie się tego co zbędne jest pierwszym krokiem do POMYŚLNOŚCI. Naszym celem jest całościowe oczyszczenie, regeneracja i uzdrowienie. Wykorzystamy różnorodne narzędzia i techniki jogi tj. specjalnie dobrany zestawy ćwiczeń, pranayam i medytacji. Będziemy stymulować nasze ciało i energie co sprawi, że poczujesz się lekki i pełen życia. Uwolnisz się od zbędnych przywiązań umysłu, emocji i przeszłych działań, tak by przeżywać i tworzyć doskonałe oraz spełnione życie!

Nasz organizm oczyszcza się z toksyn nieprzerwanie w ciągu całego życia. Przetwarzamy jedzenie, myśli, emocje i różne formy energii. Gdy przepływ jest stały i klarowny, jesteśmy stabilni i elastyczni. Niestety problem polega na tym, że kumulujemy więcej niż jesteśmy w stanie przetworzyć. Uginamy się pod pozostałościami metabolizmu, codziennych stresów i niepewności. Nasze myśli, emocje i działania tworzą napięcia oraz blokady w ciele, które tworzą negatywne wzorce energii zaburzając przepływ naszej naturalnej siły witalnej. To otwiera drzwi wszelkiej chorobie fizycznej i psychicznej. Potrzebujemy więc okresowo się oczyszczać żeby wyregulować przepływ w ciele.

+ CIAŁO
Ciało jest świątynią ludzkiego wyrazu i rozwoju! Dbajmy o nie bo dostaliśmy jedno na całe życie:)
Na poziomie fizycznym będziemy stymulować pracę gruczołów, organów wewnętrznych oraz produkcję hormonów. Gruczoły i organy są odpowiedzialne za gromadzenie toksyn, złogów i tkanki tłuszczowej w ciele. Regulacja produkcji hormonów pomaga w eliminowaniu tych toksyn i przyswajaniu wartości odżywczych. Poprzez techniki jogi wywołamy określone procesy chemiczne, które detoksykują oraz aktywują uśpione układy komórek i organów. Prowadzi to do powrotu pierwotnego stanu zdrowia, witalności i wewnętrznej harmonii.

+ UMYSŁ -> EMOCJE -> DZIAŁANIA

Nasze nawyki myślowe i emocjonalne kształtują nas i naszą rzeczywistość. W naszym życiu występują stałe fale myśli, które wywołują dane uczucia i emocje. Nie jesteśmy tymi falami, jednak często się z nimi utożsamiamy. Wynikiem tego zaczynamy w życiu reagować nawykowo z poziomu wytworzonych wzorców myśli i emocji. Te „nie nasze reakcje” wywierają wpływ na nasze życie. A Joga mówi „działaj, nie reaguj!”
Zbyt wiele własnej energii poświęcamy na wszelkiego rodzaju wyimaginowane niezdolności, kompleksy, niepewności i neurotyczne wyobrażenia. Żyjemy wciąż przetwarzając przeszłe zdarzenia tj. lęk, strach, ból, rozczarowanie, wszelkie krzywdy i rany serca. Albo jesteśmy w przeszłości albo w przyszłości fantazjując i planując w oparciu o nierzeczywiste potrzeby. Takie funkcjonowanie odcina nas od naszej Duszy i działania z poziomu intuicji i serca.
Technologia jogi ma w swoim wachlarzu wyjątkowe narzędzia do pracy z podświadomym umysłem. Dlatego na poziomie mentalnym i emocjonalnym oczyścimy te nieświadome i głęboko zakorzenione wzorce blokujące nas przed życiem w szczęściu i spełnieniu, w byciu tu i teraz.

+ DUSZA
Oczyszczenie ciała ze złogów i toksyn oraz uwolnienie z trajkotu myśli i emocjonalnych gier umysłu prowadzi w rezultacie do osadzenia się na powrót we własnym Sercu i Duszy. To właśnie życie z poziomu serca, intuicji i Duszy jest gwarancją spełnienia.

głęboki relaks z TERAPIĄ DŹWIĘKIEM (misy i flet unity 432 Hz)

Szczególne częstotliwości wibracyjne połączone z głębokiem relaksem wspierają proces oczyszczania i uwalniania. Wibracje i dźwięki łagodnie rozbijają istniejące napięcia i blokady. Zostaje pobudzona nasza energia życiowa, która równoważony i harmonizuje fizycznie oraz energetycznie.

+ NÓW
Mając świadomość tego, że energia Kosmiczna wpływa na nas i dodatkowo na daną przestrzeń i jakość życia w określonym czasie, możemy to wykorzystać jako narzędzie dla własnego wzrostu.
Starożytne Kultury były tego świadome dlatego żyły w zgodzie z naturalnymi cyklami życia i rytmami natury. Cykle Księżyca są symbolicznie utożsamiane ze zmianą, transformacją i odrodzeniem. Księżyc w Nowiu jest właśnie momentem odrodzenia, to czas oczyszczenia i uzdrowienia tego starego co nam nie służy.

* Spotkanie trwa dwie i pół godziny. Czas nie jest tu przypadkowy. 2,5 h jest determinowane prawem karmy: wszystko co ofiarowujesz wraca do Ciebie po dziesięciokroć. Tak więc jeśli ofiarowujesz jedną dziesiątą swojego dnia na rzecz swojej wyższej świadomości, to cały twój dzień jest objęty powracającą do Ciebie energią.

————————–————————–—————-

CZAS i MIEJSCE:
24.06.2017 (sobota), godz. 13.30 – 16.00
Joga Studio Saska Kępa
ul. Elsterska 3A, Warszawa – Saska Kępa.

KOSZT: 80 zł (przy wpłacie zaliczki) lub 90 zł (w dniu wydarzenia).

ZAPISY:
Prosimy o dokonanie rezerwacji na adres email: ganajoga@gmail.com (temat, data, imię i nazwisko, telefon).
* ZALICZKA jest gwarancją uczestnictwa (ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

* Warsztat przeznaczony zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą, początkujących oraz zaawansowanych joginów z różnych szkół i tradycji.

PROWADZĄCA: Bhagwati Kaur

Lena, z praktyki duchowej Bhagwati Kaur. Praktykującą joginka oraz nauczycielka jogi i medytacji. Na codzień zajmuje się szerokopojętą terapią w pracy z drugim człowiekiem. W swojej praktyce posługuje się technikami takimi jak uzdrawianie poprzez dźwięk, światło i energoterapie.
Jest certyfikowanym nauczycielem kundalini jogi wg. Yogi Bhajana. Aktualnie jest w trakcie II stopnia kursu nauczycielskiego certyfikowanego przez Kundalini Research Institute (USA). Ukończyła wiele szkoleń oraz kursów z zakresu poszerzania świadomości, uzdrawiania, jogi i medytacji.
Celem Bhagwati jest podnoszenie świadomości ludzi, energii i mocy do działania tak aby mogli kreować swoje życie zgodnie z własną wolą. Dzieli się swoimi najlepszymi narzędziami w drodze do osiągnięcia postawionego sobie celu.
Po warsztacie jest możliwość umówienia się na dobór indywidualnych praktyk (na podstawie numerologii jogicznej oraz bieżącego stanu, potrzeby i sytuacji praktykanta).