Ashtanga na Kępie

Zapraszamy na zajęcia Ashtanga VinyasaJogi dostosowanych do każdego poziomu zaawansowania w praktyce:

Ashtanga LED 1/2 w czwartki od 18.00 do 19.15 – połowa pierwszej serii prowadzonej jogi w systemie Ashtanga Vinyasa, która jest bazą do praktyki własnej Mysore- prowadzi Iga Kruk -Żurawska

Mysore we wtorek od 17.30 do 19.15 i niedzielę od 9.30 do 11.00 – praktyka własna pod okiem nauczyciela i według jego wskazówek skierowanych indywidualnie do każdego ucznia z osobna. Polecana również dla osób początkujących. Wejście w dowolnej porze w przestrzeni półtorej godzinnych zajęć -prowadzi Kasia Kamińska

Prowadzące:
Iga Kruk-Żurawska
Kasia Kamińska

Ashtanga Joga to usystematyzowana praktyka, gdzie układ pozycji pozwala praktykującym uzdrowić swoje ciało, a w późniejszym czasie pogłębiać kontakt z samymi sobą. Asany połączone są ze sobą oddechem, który scala cały proces w spójną sekwencję trenującą uważność. System był rozpowszechniany na początku XX wieku przez Śri . T. Krischnamacharyę. Obecnie nauczany jest w Shri K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute w Mysore.

Ashtanga LED ½ – zajęcia dedykowane są osobom, które poznały już podstawy Ashtanga jogi i są na etapie zgłębiania wiedzy i praktyki pierwszej połowy Pierwszej Serii Prowadzonej (Yoga Chikitsa). Na sesji nauczyciel poprowadzi was przez pozycje stojące i siedzące do Navasany.

Mysore – praktyka własna w systemie Ashtanga Jogi. Jest to nieodzowna i najważniejsza część praktyki na tej ścieżce. Na zajęciach Mysore odnajdą się zarówno te osoby, dla których jest to początek jogowej drogi, jak i ci, którzy praktykują już od wielu lat. Nauczyciel prowadzi uczniów w sposób indywidualny pomagając w zgłębianiu praktyki. Jeżeli wybrałaś/wybrałeś tę właśnie praktykę, regularna obecność na zajęciach Mysore jest niezbędna.