Warsztaty dla początkujących i praktykujących

Warsztaty jogi dla początkujących i praktykujących poprowadzi Beata.

15.12.2018, godz. 15.30 do 17.30
Sesja poświęcona zrozumieniu i praktyce pozycji stojących, by poczuć siłę płynącą z tych asan, stabilność, równowagę, bazę w sobie (pozycje także wzmacniające mięśnie brzucha, grzbietu, poprawiające elastyczność barków i kręgosłupa, ustawianie stawów nóg: stopy, kolana, uda)

29.12.2018, godz. 15.30 do 17.30
Sesja nakierowana na przygotowanie do pozycji odwróconych: stanie na głowie, świeca, wiszenie na linach

W czasie warsztatów zanurzymy się także – poznamy techniki oddechowe – pranajamy.
Ponadto będzie czas na indywidualne pytania, rozmowę.

Koszt pojedynczych warsztatów: 80 zł
przy wpłacie za oba warsztaty, koszt: 140 zł

Zapisy: w recepcji Joga Studio Saska Kępa lub mail: beatakazmierczak@ymail.com, tel: 661 43 47 02
do dnia: 10.12 oraz 17.12

Wpłaty na konto: Beata Kaźmierczak 77 1030 0019 0109 8518 0511 1415

Ashtanga na Kępie

Zapraszamy na zajęcia Ashtanga Jogi dostosowane do każdego poziomu zaawansowania w praktyce:
Ashtanga od podstaw w każdą niedzielę o godzinie 16.30 do 18.00
Ashtanga LED 1/2 we wtorki od 17.45 do 19.15
Ashtanga LED w środy o godzinie 7.00 i w czwartki od 17.45 do 19.15
Mysore w poniedziałki o godzinie 7.00 do 9.00
oraz w niedzielę od 9.30 do 11.00

Prowadzące:
Kasia Kamińska
Agni Adamek

Ashtanga Joga to usystematyzowana praktyka, gdzie układ pozycji pozwala praktykującym uzdrowić swoje ciało, a w późniejszym czasie pogłębiać kontakt z samymi sobą. Asany połączone są ze sobą oddechem, który scala cały proces w spójną sekwencję trenującą uważność. System był rozpowszechniany na początku XX wieku przez Śri . T. Krischnamacharyę. Obecnie nauczany jest w Shri K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute w Mysore.

Ashtanga joga od podstaw – zajęcia są dedykowane dla wszystkich tych, którzy rozpoczynają swoją drogę jogową, są pierwszy raz na macie jak i dla osób, które chciałyby rozpocząć praktykę ashtangi. Nauczycie się jak pracować z oddechem, integrując go z płynnym ruchem ciała. Poznacie pierwsze sekwencje będące częścią Pierwszej Serii Ashtanga Jogi (Yoga Chikitsa)

Ashtanga LED ½ – zajęcia dedykowane są osobom, które poznały już podstawy Ashtanga jogi i są na etapie zgłębiania wiedzy i praktyki pierwszej połowy Pierwszej Serii Prowadzonej (Yoga Chikitsa). Na sesji nauczyciel poprowadzi was przez pozycje stojące i siedzące do Navasany.

Ashtanga LED  – sesja przeznaczona jest dla osób, które poznały już pierwszą połowę Pierwszej Serii Ashtanga Jogi (Yoga Chikitsa). Zgłębiając kolejne pozycje dotrzecie wraz z nauczycielem do końca tej serii.

Mysore – praktyka własna w systemie Ashtanga Jogi. Jest to nieodzowna i najważniejsza część praktyki na tej ścieżce. Na zajęciach Mysore odnajdą się zarówno te osoby, dla których jest to początek jogowej drogi, jak i ci, którzy praktykują już od wielu lat. Nauczyciel prowadzi uczniów w sposób indywidualny pomagając w zgłębianiu praktyki. Jeżeli wybrałaś/wybrałeś tę właśnie praktykę, regularna obecność na zajęciach Mysore jest niezbędna.

Zapraszamy na urodziny!

W piątek 26 października 2018 o godzinie 20.00 zapraszamy do Joga Studio Saska Kępa na imprezę w stylu Bollywood z okazji naszych szóstych urodzin.
Tak, tak – to już 6 lat, czas płynie szybko 🙂
Czekamy na Was z tortem urodzinowym, ponczem i muzyką w stylu Bollywood!
DJ Dr. Lee-Peng zakręci muzą i nami, zapowiada się Bollywood disco z tańcami do samego rana!
Stylowe stroje mile widziane.
Przyjdźcie do nas koniecznie!
Zapraszamy!!!

Kasia Kamińska

Jestem mamą, joginką i muzykiem z dyplomem ukończenia Akademii Muzycznej w Katowicach. Niezwykłą podróż, która zdecydowanie zmieniła całe moje dotychczasowe życie, rozpoczęłam w 2000 roku. Zapisałam się wówczas do szkoły jogowej, gdzie praktykowałam jogę według metody B.K.S. Iyengara. Nieustanne doświadczanie i wzrastająca świadomość własnego ciała, otworzyła przede mną nieodkryte jeszcze przestrzenie i wprowadziła do mojego życia zupełnie inne osoby. Po kilku latach praktyki, trafiłam do jednej z pierwszych szkół vinyasa jogi w Polsce, prowadzonej przez Radka Rychlika, gdzie rozpoczęłam praktykę ashtanga jogi i pracę w roli nauczycielki. Od tego czasu minęło już wiele lat, w ciągu których przeszłam kursy nauczycielskie Yoga Alliance, Basi Lipskiej, na katowickim AWF-ie. Otworzyłam również, jedną z pierwszych szkół w Polsce w oparciu o system vinyasy. Intensywnie pracując, uczyłam jogi w Polsce i Malezji. Praktykowałam w międzyczasie u Lino Miele, Kino MacGregor, Tima Feldmanna, Larugi Glaser, Ty Landruma. Moją główną nauczycielką jest Sharmila Desai. Równolegle, rozpoczęłam także naukę ajurwedy z lekarzami Jiva Institute z Indii. Był to czas, pełen bardzo znaczących wydarzeń w moim życiu. Zostałam szczęśliwą mamą, a to na zawsze mnie odmieniło. Połączyłam się ze swoją kobiecością, co przenoszę do własnej praktyki oraz do pracy z innymi. Jako kobiety jesteśmy, bardzo silnie powiązane z naturą, z ziemią, księżycem i słońcem. Staram się odnaleźć to połączenie i równowagę każdego nowego dnia.

Vinyasa in English with Alfonso Cazenave

Vinyasa in English with Alfonso Cazenave

every Tuesday and Thursday at 20.15, starting on the 18th of September

About yoga vinyasa flow class with Alfonso: mix a cup of conscious breath with a cup of body awareness, season with playfulness and sprinkle with some challenges, then simmer slowly until it makes you sweat, and voilà! Enjoy your slow vinyasa in English!

Vinyasa w języku angielskim z Alfonso Cazenave

w każdy wtorek i czwartek o godzinie 20.15, od 18 września

O zajęciach joga vinyasa flow z Alfonso: wymieszaj jedną miarkę płynnego oddechu z jedną miarką świadomości ciała. Przypraw dużą dawką ciekawości i garścią wyzwań. Gotuj powoli, aż się spocisz – i gotowe! Ciesz się powolną vinyasą po angielsku!

Karnet wakacyjny “spotkajmy się na macie”

Dla osób, które pierwszy raz chcą przyjść do naszego Studia, mamy karnet na cztery wejścia na dowolne zajęcia w specjalnej promocyjnej cenie 50 zł.

Karnet jest do wykorzystania w ciągu 30 dni.

Promocja trwa od 26 lipca  do 31 sierpnia 2018 roku!

Warto spróbować i zacząć przygodę pracy nad ciałem i umysłem już dziś.

Zapraszamy!!!

Koncert “Głęboka Harmonia” 27.05 godz.18.30

Cykl spotkań z “Głęboką Harmonią” to wyjątkowe wydarzenie.

Zadowoli zarówno melomanów, jak i osoby poszukujące stanów głębokiej

relaksacji oraz chcące pozbyć się napięć na poziomie ciała i umysłu.

Dźwięki gongów i nepalskich mis dźwiękowych nadawane w odpowiedni sposób, w określonych sekwencjach i z odpowiednim natężeniem wchodzą w rezonans z komórkami ciała, przywracając w nich harmonię. Słuchając tej muzyki i poddając się jej wibracjom, bardzo głęboko uspokajamy i wyciszamy umysł. Jednocześnie stymulujemy cały organizm do samoregulacji i uzyskiwania pełni zdrowia. Podczas koncertu, słuchacze są całkowicie zanurzeni w wibracjach i naturalnie osiągają stan głębokiego odprężenia.

Informacje o Wykonawcy:
Piotr Marcinkiewicz – od 10 lat zajmuje się masażami dźwiękiem metodą Petera Hessa oraz innymi technikami masażu manualnego. Przez te lata wielokrotnie organizował i grał koncerty relaksacyjne w całej Polsce, m. in. w ośrodkach medytacyjnych (również w Ośrodku “Kanzeon”), w czasie warsztatów jogi i obozów chi kung oraz obozu Vedic Art.

Piotr gra wyłącznie na gongach i misach dzwiekowych dopuszczonych do terapii przez instytut dźwięku Petera Hessa. Więcej informacji znajduje się na jego stronie internetowej http://www.lapis108.pl/

Standardowo koncert relaksacyjny grany przez Piotra trwa godzinę. Słuchacze leżą na karimatach, kocach i poduszkach lub siedzą w wygodnej pozycji, najlepiej z zamkniętymi oczami.
Przeciwwskazania do udziału w koncercie to bycie pod wpływem alkoholu, środków odurzających, leków psychotropowych oraz pierwszy trymestr ciąży.

Fenomen Gongów:
Gongi należą do najstarszych i najważniejszych instrumentów muzycznych południowo-wschodniej Azji. Pierwsze zachowane informacje na ich temat sięgają II w p. n. e. Są one bardzo popularne m. in. w Birmie, Chinach, Annamie i na Jawie, a także w Korei, Kambodży, Wietnamie, Tybecie, Indiach, Tajlandii i Japonii. W XVI wieku, w czasach kolonializmu, gongi przybyły Jedwabnym Szlakiem z Azji do Europy. Właściwe wprowadzenie gongu w zachodni świat muzyki datuje się jednak dopiero na rok 1889, gdy to w Paryżu zagrała jawajsko-annamska Gamelan-Ensemble Orchestra.

Opłata: 40 zł
Zapisy i rezerwacje: tel./SMS pod nr 502 619 108 lub na miejscu w Studio przy Elsterskiej 3A.
Liczba miejsc jest ograniczona dla 30 osób.

Aplikacja mobilna w Joga Studio Saska Kępa

Już niedługo każdy z Was będzie mógł skorzystać z dedykowanej aplikacji mobilnej dzięki której będą możliwe zapisy przez Wasze telefony, będziecie mogli sprawdzić od kiedy do kiedy macie karnet a także ile pozostało wejść.

Usprawniamy komunikację dzięki czemu, będziecie na bieżąco z aktualnościami w klubie a także dowiecie się jako pierwsi o aktualnych promocjach.

Od dzisiaj będzie zakładać wszystkim konta i przypisywać dedykowane karty

( prosimy o cierpliwość ) 🙂

Koszt karty dla naszych klientów 5zł, dla nowych klientów 10 zł.

Zapraszamy na naszą nową stronę:

https://gymsteer.com/club/537/about

Koncert “Głęboka Harmonia” – cykl spotkań (spotkanie 11)

Zapraszamy serdecznie na kolejny koncert Piotra Marcinkiewicza

w niedzielę 22 kwietnia o godz. 18.30

Cykl spotkań z “Głęboką Harmonią” to wyjątkowe wydarzenie. Zadowoli zarówno melomanów, jak i osoby poszukujące stanów głębokiej relaksacji oraz chcące pozbyć się napięć na poziomie ciała i umysłu.

Dźwięki gongów i nepalskich mis dźwiękowych nadawane w odpowiedni sposób, w określonych sekwencjach i z odpowiednim natężeniem wchodzą w rezonans z komórkami ciała, przywracając w nich harmonię. Słuchając tej muzyki i poddając się jej wibracjom, bardzo głęboko uspokajamy i wyciszamy umysł. Jednocześnie stymulujemy cały organizm do samoregulacji i uzyskiwania pełni zdrowia. Podczas koncertu, słuchacze są całkowicie zanurzeni w wibracjach i naturalnie osiągają stan głębokiego odprężenia.

Informacje o Wykonawcy:
Piotr Marcinkiewicz – od 10 lat zajmuje się masażami dźwiękiem metodą Petera Hessa oraz innymi technikami masażu manualnego. Przez te lata wielokrotnie organizował i grał koncerty relaksacyjne w całej Polsce, m. in. w ośrodkach medytacyjnych (również w Ośrodku “Kanzeon”), w czasie warsztatów jogi i obozów chi kung oraz obozu Vedic Art.

Piotr gra wyłącznie na gongach i misach dzwiekowych dopuszczonych do terapii przez instytut dźwięku Petera Hessa. Więcej informacji znajduje się na jego stronie internetowej http://www.lapis108.pl/

Standardowo koncert relaksacyjny grany przez Piotra trwa godzinę. Słuchacze leżą na karimatach, kocach i poduszkach lub siedzą w wygodnej pozycji, najlepiej z zamkniętymi oczami.
Przeciwwskazania do udziału w koncercie to bycie pod wpływem alkoholu, środków odurzających, leków psychotropowych oraz pierwszy trymestr ciąży.

Fenomen Gongów:
Gongi należą do najstarszych i najważniejszych instrumentów muzycznych południowo-wschodniej Azji. Pierwsze zachowane informacje na ich temat sięgają II w p. n. e. Są one bardzo popularne m. in. w Birmie, Chinach, Annamie i na Jawie, a także w Korei, Kambodży, Wietnamie, Tybecie, Indiach, Tajlandii i Japonii. W XVI wieku, w czasach kolonializmu, gongi przybyły Jedwabnym Szlakiem z Azji do Europy. Właściwe wprowadzenie gongu w zachodni świat muzyki datuje się jednak dopiero na rok 1889, gdy to w Paryżu zagrała jawajsko-annamska Gamelan-Ensemble Orchestra.

Opłata: 40 zł


Zapisy i rezerwacje: tel./SMS pod nr 502 619 108

lub na miejscu w Studio przy Elsterskiej 3B.

Liczba miejsc jest ograniczona dla 30 osób.

Koncert “Głęboka Harmonia” – cykl spotkań (spotkanie 10)

 

Zapraszamy na  koncert Piotra Marcinkiewicza już w niedzielę

25 marca o godz. 18.30.

Cykl spotkań z “Głęboką Harmonią” to wyjątkowe wydarzenie. Zadowoli zarówno melomanów, jak i osoby poszukujące stanów głębokiej relaksacji oraz chcące pozbyć się napięć na poziomie ciała i umysłu.

Dźwięki gongów i nepalskich mis dźwiękowych nadawane w odpowiedni sposób, w określonych sekwencjach i z odpowiednim natężeniem wchodzą w rezonans z komórkami ciała, przywracając w nich harmonię. Słuchając tej muzyki i poddając się jej wibracjom, bardzo głęboko uspokajamy i wyciszamy umysł. Jednocześnie stymulujemy cały organizm do samoregulacji i uzyskiwania pełni zdrowia. Podczas koncertu, słuchacze są całkowicie zanurzeni w wibracjach i naturalnie osiągają stan głębokiego odprężenia.

Informacje o Wykonawcy:
Piotr Marcinkiewicz – od 10 lat zajmuje się masażami dźwiękiem metodą Petera Hessa oraz innymi technikami masażu manualnego. Przez te lata wielokrotnie organizował i grał koncerty relaksacyjne w całej Polsce, m. in. w ośrodkach medytacyjnych (również w Ośrodku “Kanzeon”), w czasie warsztatów jogi i obozów chi kung oraz obozu Vedic Art.

Piotr gra wyłącznie na gongach i misach dzwiekowych dopuszczonych do terapii przez instytut dźwięku Petera Hessa. Więcej informacji znajduje się na jego stronie internetowej http://www.lapis108.pl/

Standardowo koncert relaksacyjny grany przez Piotra trwa godzinę. Słuchacze leżą na karimatach, kocach i poduszkach lub siedzą w wygodnej pozycji, najlepiej z zamkniętymi oczami.
Przeciwwskazania do udziału w koncercie to bycie pod wpływem alkoholu, środków odurzających, leków psychotropowych oraz pierwszy trymestr ciąży.

Fenomen Gongów:
Gongi należą do najstarszych i najważniejszych instrumentów muzycznych południowo-wschodniej Azji. Pierwsze zachowane informacje na ich temat sięgają II w p. n. e. Są one bardzo popularne m. in. w Birmie, Chinach, Annamie i na Jawie, a także w Korei, Kambodży, Wietnamie, Tybecie, Indiach, Tajlandii i Japonii. W XVI wieku, w czasach kolonializmu, gongi przybyły Jedwabnym Szlakiem z Azji do Europy. Właściwe wprowadzenie gongu w zachodni świat muzyki datuje się jednak dopiero na rok 1889, gdy to w Paryżu zagrała jawajsko-annamska Gamelan-Ensemble Orchestra.

Opłata: 40 zł
Zapisy i rezerwacje: tel./SMS pod nr 502 619 108 lub na miejscu w Studio przy Elsterskiej 3A.
Liczba miejsc jest ograniczona dla 30 osób.

Warsztat “W poszukiwaniu podstawy” 24 marca godz. 13.15

Zapraszamy serdecznie

24 marca (sobota) godz. 13.15-16.15

na warsztat “W POSZUKIWANIU PODSTAWY”

który poprowadzi Magda Tatarek.

Warsztat potrwa 3 godz. /bez przerw/

podczas których będziemy pracować z podstawowymi asanami analizując względy anatomiczne i technikę wchodzenia w pozycję.
Zapraszamy osoby rozpoczynające swoją przygodę z jogą a także tych którzy dłużej praktykują.
Zawsze warto wrócić “do korzeni” asany i zobaczyć ją w nowym świetle. Podejść do swoich ograniczeń z innej strony i odnaleźć świeżość z znanych już ustawieniach ciała.

KOSZT UCZESTNICTWA: 70zł
wcześniejsza wpłata na konto gwarantuje udział w warsztacie
mBank 98 1140 2017 0000 4802 1305 4113
w tytule proszę napisać “ warsztat_JSSK”

Maksymalna ilość uczestników /18 osób
W razie pytań prosimy o kontakt na:
https://www.facebook.com/MagdaTatarekJaskiewicz/

Koncert “Głęboka Harmonia” – cykl spotkań (spotkanie 9)

Zapraszamy na  koncert Piotra Marcinkiewicza już w niedzielę

25 lutego o godz. 18.30.

Cykl spotkań z “Głęboką Harmonią” to wyjątkowe wydarzenie. Zadowoli zarówno melomanów, jak i osoby poszukujące stanów głębokiej relaksacji oraz chcące pozbyć się napięć na poziomie ciała i umysłu.

Dźwięki gongów i nepalskich mis dźwiękowych nadawane w odpowiedni sposób, w określonych sekwencjach i z odpowiednim natężeniem wchodzą w rezonans z komórkami ciała, przywracając w nich harmonię. Słuchając tej muzyki i poddając się jej wibracjom, bardzo głęboko uspokajamy i wyciszamy umysł. Jednocześnie stymulujemy cały organizm do samoregulacji i uzyskiwania pełni zdrowia. Podczas koncertu, słuchacze są całkowicie zanurzeni w wibracjach i naturalnie osiągają stan głębokiego odprężenia.

Informacje o Wykonawcy:
Piotr Marcinkiewicz – od 10 lat zajmuje się masażami dźwiękiem metodą Petera Hessa oraz innymi technikami masażu manualnego. Przez te lata wielokrotnie organizował i grał koncerty relaksacyjne w całej Polsce, m. in. w ośrodkach medytacyjnych (również w Ośrodku “Kanzeon”), w czasie warsztatów jogi i obozów chi kung oraz obozu Vedic Art.

Piotr gra wyłącznie na gongach i misach dzwiekowych dopuszczonych do terapii przez instytut dźwięku Petera Hessa. Więcej informacji znajduje się na jego stronie internetowej http://www.lapis108.pl/

Standardowo koncert relaksacyjny grany przez Piotra trwa godzinę. Słuchacze leżą na karimatach, kocach i poduszkach lub siedzą w wygodnej pozycji, najlepiej z zamkniętymi oczami.
Przeciwwskazania do udziału w koncercie to bycie pod wpływem alkoholu, środków odurzających, leków psychotropowych oraz pierwszy trymestr ciąży.

Fenomen Gongów:
Gongi należą do najstarszych i najważniejszych instrumentów muzycznych południowo-wschodniej Azji. Pierwsze zachowane informacje na ich temat sięgają II w p. n. e. Są one bardzo popularne m. in. w Birmie, Chinach, Annamie i na Jawie, a także w Korei, Kambodży, Wietnamie, Tybecie, Indiach, Tajlandii i Japonii. W XVI wieku, w czasach kolonializmu, gongi przybyły Jedwabnym Szlakiem z Azji do Europy. Właściwe wprowadzenie gongu w zachodni świat muzyki datuje się jednak dopiero na rok 1889, gdy to w Paryżu zagrała jawajsko-annamska Gamelan-Ensemble Orchestra.

Opłata: 40 zł
Zapisy i rezerwacje: tel./SMS pod nr 502 619 108 lub na miejscu w Studio przy Elsterskiej 3A.
Liczba miejsc jest ograniczona dla 30 osób.

Ashtanga with love & live music 18 lutego godz. 18.00

Zapraszamy serdecznie na wyjątkową I serię prowadzoną Ashtanga Viniasa Yogi, podczas której przypomnisz sobie, dlaczego pokochałeś/ pokochałaś tę praktykę ♥

W otoczeniu świec, z delikatnym zapachem kadzideł, przy magicznych dźwiękach muzyki na żywo zagłębisz się w praktykę, odnajdując w niej czystą przyjemność.

Zaczniemy wspólną medytacją dwudziestu oczyszczających oddechów.
Poczujemy wdzięczność za możliwość praktyki tej potężnej metody.
W rytmie wspólnego oddechu poczujemy przepływ niesiony dźwiękami hang drum, liry kryształowej, dzwoneczków i innych instrumentów pogłębiających skupienie i medytację w ruchu.
Odpoczniemy w savasanie wsłuchując się w siebie i uzdrawiającą muzykę. Odpoczynkowi towarzyszył będzie relaksujący masaż karku i głowy.

Brzmi fantastycznie, prawda?
Można się zakochać… ♥

Praktykę poprowadzi Agni Way
a w muzyczną podróż do wewnątrz zabierze nas Krzysztof Lottig z Soundlove Medicine

Spotkanie przewidziane jest dla osób praktykujących już I serię Ashtanga Viniasa Yogi. Ważne, żebyś przybył/ przybyła punktualnie.

Koszt: 50 zł, płatne na miejscu.
Pytania? Pisz śmiało: this.is.agni.way@gmail.com

Love,
Agni Way

Koncert w dźwiękach gongu i mis – niedziela 11 lutego godz. 18.00

OBOWIĄZKOWE ZAPISY:

– ganajoga@gmail.com (temat, data, imię i nazwisko, telefon).

CZAS i MIEJSCE:
11.02.2018 (niedziela), godz. 18.00 – 19.30
Joga Studio Saska Kępa
ul. Elsterska 3B, Warszawa – Saska Kępa.

————————————————————————————

Kąpiel w dźwiękach to wewnętrzna podróż w falach wibracji, podczas której odzyskasz zdrowie, równowagę i wewnętrzny spokój.

Kojące dźwięki i wibracje rezonujące w trakcie koncertu bezpośrednio na nas wpływają. Wibracja wnika w głąb ciała, komórki są gruntownie masowane a to wpływa całościowo na ludzki organizm m.in na układ nerwowy i psychikę, jednocześnie wspomagając procesy regeneracji organizmu. W tym samym czasie zostaje pobudzona nasza energia życiowa, która równoważony i harmonizuje fizycznie oraz energetycznie. Następuje spowalnianie przepływu fal mózgowych, wprowadzając w stan głębokiego odprężenia, co jest kluczowym elementem dla uzyskania kompletnego zdrowia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego w życiu.
Wibracja przenika ciało i następuję odprężenie się do naszej elementarnej jaźni, to otwiera na stan wewnętrznej równowagi i harmonii. Całościowo regeneruje, przebudza wewnętrzną siłę i moc, wprowadza nową wewnętrzną organizację naszego potencjału, dzięki czemu życie staje się spełnione, a każdy kolejny krok niesie ze sobą lekkość.
Istotnym celem harmonicznych fal podczas koncertu jest, że te szczególne częstotliwości wibracyjne łączą nas z naszą pierwotną tożsamością oraz budzą wewnętrznego nauczyciela i uzdrowiciela. Dzięki temu pozwalamy sobie na oczyszczenie, uwolnienie i uzdrowienie.
Jest to skuteczny sposób na rozwiązanie wielu dolegliwości fizycznych oraz osobistych dylematów emocjonalnych czy mentalnych.

Metoda jaką wykorzystuje podczas kąpieli w dźwiękach jest połączeniem wieloletniej pracy z instrumentami oraz praktyk energoterapeutycznych i medytacyjnych. Każde spotkanie jest traktowane indywidualnie, ponieważ każda osoba i grupa jest niepowtarzalna. Łączymy się w neutralnej przestrzeni serca a aura grupy wzajemnie się wzmacnia w indywidualnych procesach uzdrawiania.
Podczas koncertu używamy instrumentów tj. gong, misy, flet unity (432 Hz), bęben szamański, piramida kryształowa, dzwonki koshi.

————————————————————————————

KORZYŚCI uzdrawiających wibracji:

Fizyczne:
– rozluźnienie oraz uwolnienie napięć, sztywnych wzorców z mięśni i z przepływu krwi oraz integracja nowych pozytywnych wzorców,
– regeneracja uszkodzonych komórek co odmładza organizm,
– synchronizacja półkul mózgowych,
– zapamiętanie przez ciało odczucia odprężenia i wniesienie „nowego” stanu w życie,
– pomaga przy bezsenności

Mentalne/emocjonalne:
– oczyszcza umysł i poprawia koncentrację
– zwiększa odporność na stres
– wzmacnia pozytywne myślenie, poczucie wartości i samoakceptację
– osiągnięcie wewnętrznego spokoju, równowagi i pewność siebie
– pomaga porzucić destrukcyjne wzorce myślowe i emocjonalne
– budzi uśpiony potencjał, kreatywność, moc do działania
– wprowadza odczucie zrozumienia, spełnienia i radości życia
– zwiększa świadomość siebie i swojego ciała

Duchowe:
– wzmacnia intuicję i wewnętrzne prowadzenie
– wprowadza w stan wewnętrznej ciszy, gdzie możesz usłyszeć odpowiedzi i zrozumieć autentyczne potrzeby
– przypomnienie sobie pierwotnego stanu szczęśliwości i wolności oraz odkrycie naszego indywidualnego sensu życia
– pogłębia kontakt z naszą Istotą, wgląd w siebie
– jednoczy Ciało, Umysł i Duszę

Energetycznie:
– wzmacnia energetycznie
– oczyszcza i harmonizuje przepływ prany (energii życiowej) w ciele, czakry oraz ciała energetyczne

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

– Intencja
Warto przyjść na koncert z konkretną intencją. Wzmacnia ona proces uzdrowienia i czyści ścieżki. Nie zawsze jednak wiemy co to może być w danej chwili, więc nie jest to konieczne. Uzdrawiające dźwięki i tak poruszają się po wszystkich poziomach Twojej istoty.
wygodne ubranie
– ewentualnie swoją matę, kocyk do przykrycia, wodę lub przedmioty mocy (na miejscu są maty i koce)

Przeciwskazania: rozrusznik serca, stany maniakalno-depresyjne, epilepsja, ciąża (pierwszy trymestr).

————————–————————–———-

KOSZT: 40 zł.

ZAPISY obowiązkowe:
Prosimy o dokonanie rezerwacji na adres email: ganajoga@gmail.com (temat, data, imię i nazwisko, telefon).

ZALICZKA jest gwarancją miejsca (ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

* koncert się odbędzie przy zebraniu minimalnej liczby osób
————————————————————————————

Bhagwati Kaur
Praktykująca joginka oraz nauczycielka jogi i medytacji. Na codzień zajmuje się szerokopojętą terapią w pracy z drugim człowiekiem. W swojej praktyce posługuję się technikami takimi jak uzdrawianie poprzez dźwięk, światło i energoterapie.
Jest certyfikowanym nauczycielem kundalini jogi wg. Yogi Bhajana. Aktualnie w trakcie II stopnia kursu nauczycielskiego certyfikowanego przez Kundalini Research Institute (USA). Ukończyła wiele szkoleń oraz kursów z zakresu poszerzania świadomości, uzdrawiania, jogi i medytacji.
Celem Bhagwati jest podniesienie świadomości ludzi, przebudzenie ich osobistej energii i mocy do działania tak, aby mogli się spełniać i kreować swoje życie zgodnie z własną wolą. Dzieli się swoimi najlepszymi narzędziami w drodze do osiągnięcia postawionego sobie celu.

FB: Gana Joga

Krąg kobiet (joga, medytacja, śpiew, relaks) 3 luty godz. 17.00

Zapraszamy serdecznie na wspólną praktykę jogi, medytacji, tańca i śpiewu

CZAS i MIEJSCE:
03.02.2018 (sobota), godz. 17.00 – 20.00
Joga Studio Saska Kępa, ul. Elsterska 3B, Warszawa – Saska Kępa.

ZAPISY obowiązkowe:
– ganajoga@gmail.com (temat, data, imię i nazwisko, telefon).
– ZALICZKA – jest gwarancją uczestnictwa (ilość miejsc jest ograniczona dlatego decyduje kolejność zgłoszeń).

—————————————————————————————

Co właściwie dziś znaczy „Być Kobietą”? Współcześnie przedstawiane wzorce kobiecości niestety są dalekie od rzeczywistego potencjału i pierwotnej natury kobiety. Takie pomieszane interpretacje wprowadzają wiele zamieszania w umysłach zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Jest powiedziane, że :

„Żadne stworzenie na tej planecie nie posiada takiej kreacji, mocy i piękna, którą masz jako Kobieta”.

A gdy jako Kobieta stajesz się autentyczna i stapiasz się ze swą świadomością wtedy Wszechświat staje się twoim służącym, ponieważ synchronizujesz siebie z tą mocą, która powołuje wszystko do istnienia. Naturalnie dzierżysz moc do kreowania życia wedle własnego upodobania.

Chociaż wszyscy ludzie posiadają energię żeńskie i męskie, to istnieją powszechnie uznawane różnice pomiędzy mężczyznami i kobietami np. dotyczące budowy ciała, gospodarki hormonalnej, funkcjonowania mózgu czy anatomii energetycznej. Starożytne pisma opisują, że Kobiety są 16 razy bardziej intuicyjne, cierpliwe i współczujące od mężczyzn. Niestety większość z nas nie zdaje sobie sprawy ze swojej wspaniałości. W codziennym życiu jest bardzo wiele wymagań względem kobiet. Stawia się nam zadania i warunki (odnośnie wyglądu, wykorzystania czasu, uwagi itd.) Przez te rosnące wyzwania kobiety często stają się zatroskane i zestresowane, oczekując wsparcia od osób, które same są niepełne i niepewne siebie. Poczucie bezpieczeństwa kobiety musi wychodzić z Jej wnętrza – ze środka Jej boskości i promienności. Taka świadomość jest najlepszą kotwicą jaką możemy w sobie utworzyć by być Kobietą Pełną i żyć w naturalnym przepływie tj. bez konieczności usiłowania czy udawania czegokolwiek.

Aby stać się Pełnią w swej Kobiecości trzeba zdać sobie sprawę z natury „Adi Shakti” tzn. „Boskiej Matki, Matki Wszechświata i Matki Natury”, oraz tego, że ona jest mną.
Kobieta jest Adi Shakti tj. pierwotną siłą stwórczą, która jest jednocześnie Shakti – zmysłową, piękną, odważną, dziką, kochanką i Bhakti – troskliwą opiekunką, obdarowującą, karmiącą, cierpliwą i wybaczającą.
Boska Matka to czysty płynący duch kobiecości. Możesz odczuć go w sobie, w mocy swej dobroci oraz nieskończenie obdarzającym i żywiącym charakterze. Z taką świadomością stapiasz się z tą siłą, która przynosi wszelkie życie: stajesz się jednym z tym Jednym, które odpowiada na twe modlitwy. Bo gdy potrzebujesz wsparcia, wibracja twej wewnętrznej Kobiety, Boskiej Matki jest zawsze z Tobą – wystarczy tylko się do niej zwrócić.

+ KRĄG KOBIET +

Podnosząc siebie poprzez wspólna praktyka jogi, medytacji, tańca i śpiewu damy sobie przyzwolenie do autentycznego poczucia i wyrażania siebie. Krąg jest szczerą przestrzenią do dzielenia się, poszukiwania i doświadczania swej Kobiecej Tożsamości oraz przebudzenia osobistej mocy i potencjału.
Wspólnie będziemy zgłębiać swój aspekt duchowy (swoją Duszę i przeznaczenie), psychologiczny (swoją osobowość i charakter) oraz współoddziałujący (taka obecność, która poprzez swą promienność podnosi innych i rozświetla wszystko wokół). Jeśli połączysz te trzy składniki w życiu pomyślność i osobiste spełnienie przyjdzie do ciebie niczym spadająca gwiazda.
Im bardziej otworzysz się na dzielenie i przyjmowanie żeńskiej energii tym bardziej stajesz się promienna, magnetyczna, jasna i piękna. Tego rodzaju piękna nie da żaden makijaż. To subtelne piękno i wewnętrzne światło głęboko dotyka innych ludzi, tak że dzięki samej twojej obecności oni sami czują się wyjątkowi i doskonali. Istota Kobiecej Mocy pochodzi z samej takiej Obecności, gdyż żyjąc w połączeniu z wewnętrzną mądrością, prawdą oraz miłością podnosisz i uzdrawiasz po prostu będąc sobą.

Poczucie się Kobietą w Pełni prowadzi do zadowolenia i postawy wdzięczności. A gdy cieszymy się z tego co już mamy, otrzymujemy więcej tego czego chcemy. Tak działają prawa Wszechświata. Przyciągamy to czym wibrujemy.

* Podczas kręgów będziemy wykorzystywać elementy jogi, tańca, śpiewu, medytacji i modlitwy by podnosić siebie, własną świadomość i naszych bliskich.

+ głęboki RELAKS z kąpielą w dźwiękach +

Zdolność Kobiety do odprężenia jest kluczowa. Podczas kręgów będziemy się głęboko relaksować w kąpieli w dźwiękach, żebyś była twórcza i produktywna na codzień oraz uzyskała wewnętrzną równowagę, harmonię i zdrowie fizyczne, mentalne i emocjonalne w życiu.
Relaksacja w rytmicznych wibracjach produkuje takie częstotliwości, które poruszają, rozprowadzają i energetyzują. Harmoniczne dźwięki pobudzają przepływ energii, łagodnie rozbijają istniejące napięcia i blokady, wyciszają umysł. Nasza energia życiowa zostaje pobudzona równoważąc i harmonizując fizycznie oraz energetycznie. Głęboki relaks w dźwiękach oczyszcza oraz uzdrawia nas na wielu poziomach.
Podczas lekcji używam instrumentów tj. gongi, misy, flet unity (432 Hz), bęben szamański, kryształowa piramida, dzwonki koshi.

—————————————————————————————

CZAS i MIEJSCE:
03.02.2018 (sobota), godz. 17.00 – 20.00
Joga Studio Saska Kępa
ul. Elsterska 3B, Warszawa – Saska Kępa.

KOSZT:
– 90 zł (pojedyncze wejście)
– 80 zł (przy karnecie Gana Joga),

ZAPISY obowiązkowe:
Proszę o dokonanie rezerwacji na adres email: ganajoga@gmail.com (temat, data, imię i nazwisko, telefon).
ZALICZKA jest gwarancją uczestnictwa (ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

PROWADZĄCA: Bhagwati Kaur
� Praktykująca joginka oraz nauczycielka jogi i medytacji. Na codzień zajmuje się szerokopojętą terapią w pracy z drugim człowiekiem. W swojej praktyce posługuję się technikami takimi jak uzdrawianie poprzez dźwięk, światło i energoterapie. � Jest certyfikowanym nauczycielem kundalini jogi wg. Yogi Bhajana. Ukończyła wiele szkoleń oraz kursów z zakresu poszerzania świadomości, uzdrawiania, jogi i medytacji. � Celem Bhagwati jest podniesienie świadomości ludzi, przebudzenie ich osobistej energii i mocy do działania tak, aby mogli się spełniać i kreować swoje życie zgodnie z własną wolą. Dzieli się swoimi najlepszymi narzędziami w drodze do osiągnięcia postawionego sobie celu.

FB : Gana Joga

Koncert “Głęboka Harmonia”. Cykl spotkań – spotkanie 8.

Zapraszamy na  koncert Piotra Marcinkiewicza już w niedzielę

28 stycznia o godz. 18.30.

Cykl spotkań z “Głęboką Harmonią” to wyjątkowe wydarzenie. Zadowoli zarówno melomanów, jak i osoby poszukujące stanów głębokiej relaksacji oraz chcące pozbyć się napięć na poziomie ciała i umysłu.

Dźwięki gongów i nepalskich mis dźwiękowych nadawane w odpowiedni sposób, w określonych sekwencjach i z odpowiednim natężeniem wchodzą w rezonans z komórkami ciała, przywracając w nich harmonię. Słuchając tej muzyki i poddając się jej wibracjom, bardzo głęboko uspokajamy i wyciszamy umysł. Jednocześnie stymulujemy cały organizm do samoregulacji i uzyskiwania pełni zdrowia. Podczas koncertu, słuchacze są całkowicie zanurzeni w wibracjach i naturalnie osiągają stan głębokiego odprężenia.

Informacje o Wykonawcy:
Piotr Marcinkiewicz – od 10 lat zajmuje się masażami dźwiękiem metodą Petera Hessa oraz innymi technikami masażu manualnego. Przez te lata wielokrotnie organizował i grał koncerty relaksacyjne w całej Polsce, m. in. w ośrodkach medytacyjnych (również w Ośrodku “Kanzeon”), w czasie warsztatów jogi i obozów chi kung oraz obozu Vedic Art.

Piotr gra wyłącznie na gongach i misach dzwiekowych dopuszczonych do terapii przez instytut dźwięku Petera Hessa. Więcej informacji znajduje się na jego stronie internetowej http://www.lapis108.pl/

Standardowo koncert relaksacyjny grany przez Piotra trwa godzinę. Słuchacze leżą na karimatach, kocach i poduszkach lub siedzą w wygodnej pozycji, najlepiej z zamkniętymi oczami.
Przeciwwskazania do udziału w koncercie to bycie pod wpływem alkoholu, środków odurzających, leków psychotropowych oraz pierwszy trymestr ciąży.

Fenomen Gongów:
Gongi należą do najstarszych i najważniejszych instrumentów muzycznych południowo-wschodniej Azji. Pierwsze zachowane informacje na ich temat sięgają II w p. n. e. Są one bardzo popularne m. in. w Birmie, Chinach, Annamie i na Jawie, a także w Korei, Kambodży, Wietnamie, Tybecie, Indiach, Tajlandii i Japonii. W XVI wieku, w czasach kolonializmu, gongi przybyły Jedwabnym Szlakiem z Azji do Europy. Właściwe wprowadzenie gongu w zachodni świat muzyki datuje się jednak dopiero na rok 1889, gdy to w Paryżu zagrała jawajsko-annamska Gamelan-Ensemble Orchestra.

Opłata: 40 zł
Zapisy i rezerwacje: tel./SMS pod nr 502 619 108 lub na miejscu w Studio przy Elsterskiej 3A.
Liczba miejsc jest ograniczona dla 30 osób.

Pilates Basic od przyszłego piątku 15.12 o godz. 9.00

Kochani!
W związku z faktem, iż Gosia Abramek wybiera się na zasłużony odpoczynek (gorąco trzymamy kciuki 💚), wszystkie poranne zajęcia PILATES poprowadzi już od najbliższego czwartku Magdalena Maćkowiak 🙂
WAŻNE: STAŁA ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ W PIĄTKI!
Od 15.12 zapraszamy na Pilates Basic na godz. 9.00.

 

Warsztat “Prosperity w Pełni” 3 grudnia godz. 16.00

Warsztat “Droga do Pomyślności”:
– cz. 1: Detoks w Nowiu Księżyca – 19.11 (niedziela) godz. 17.00-19.30.
– cz. 2: Prosperity w Pełni Księżyca – 3.12 (niedziela) godz. 16.00-18.30.

KOSZT:
– całość tj. 2 spotkania (razem 5h) – 160 zł
– pojedyncze wejście (2,5h) – 90 zł.

ZAPISY obowiązkowe:
Prosimy o dokonanie rezerwacji na adres email: ganajoga@gmail.com (temat, data, imię i nazwisko, telefon).

——————————————————————————————
Warsztat „Droga do Pomyślności” + terapia dźwiękiem

Zapraszam na warsztat Droga do Pomyślności, który składa się z 2 części tj. Detoks w Nowiu i Prosperity w Pełni. Ta głęboka praktyka, połączona z cyklami księżyca, jogą, medytacją i terapią dźwiękiem to niezwykle mocna i szybka metoda by zacząć żyć pełnią siebie, odnaleźć swoje powołanie, i spełniać się na codzień.

Jak wskazują starożytne mądrości: wszystko jest w nas, wszelkie odpowiedzi. To oznacza, że ja jestem przyczyną wybranych (lecz niestety najczęściej nieświadomych) reakcji na wydarzenia i sytuacje. To również oznacza, że to ja mam zdolność do kierowania swoim życiem (w tym własnym umysłem, emocjami i ciałem). Życie w połączeniu z wewnętrzną mądrością, prawdą i miłością, poprzez swą czystą osobowość to gwarancja spełnienia.

——————————————————————————————

Pomyślność jest wszędzie dookoła nas i w nas. Nie dotyczy bogactwa czy biedy. Dotyczy naszego osobistego spełnienia w życiu tj. wypełniania naszego przeznaczenia, w oparciu o cel Duszy. Jest to możliwość, którą posiada każdy z nas, każda Dusza.

Niezależnie od tego kim jesteś, jakie masz cele, wartości i życiową drogę: istnieją pewne uniwersalne cechy prowadzące do osiągnięcia pomyślnego czyli spełnionego i twórczego życia. Pierwsze to, że moc osobistego spełnienia jest w samej Obecności. Gdy stapiasz się z Duszą i łączysz z naturalnymi rytmami życia, uruchamiasz moc kreowania swej przyszłości. Prosperity pojawia się gdy akceptujesz swój twórczy potencjał, pierwotną moc i wewnętrzną mądrość. Gdy decydujesz się żyć autentycznie, z głębi duszy i zaczynasz szukać tego samego w innych. Wtedy automatycznie stajesz się magnesem dla pomyślności a cały Wszechświat Ci służy. To doznanie duchowe pochodzi z twej głębi jako intuicyjnej istoty ludzkiej o świadomym przeznaczeniu.

Pomyślnie prosperująca osoba ma pewne cechy charakterystyczne. To m.in.: wytrwałość, zaangażowanie, poczucie wartości, pewność siebie, oddanie, intuicja, projekcja na zewnątrz i świadoma przytomność. Dla tej osoby bogactwo materialne nie jest celem. Pośród wszystkich upadków, niepewności i niedostatków działa z równowagą, spokojem i pewnością. Nie sprzedaje wartości swojego charakteru dla chwili korzyści. Swoją obecnością tworzy, dostarcza i wypełnia przestrzeń i podnosi ludzi. Zawsze pamięta o obecności i możliwościach Nieskończonego w każdej osobie. Dla takiej osoby pomyślność jest naturalna jak oddech i nieograniczona jak kosmos.

Wspólnie poprzez praktykę jogi, medytacje oraz dźwięki harmonicznych instrumentów będziemy budzić i wzmacniać w sobie te wyjątkowe cechy tworzące pomyślność.

CZEŚĆ 1 – DETOX w Nowiu Księżyca – 19.11 (niedziela) godz. 17.00-19.30

Nasz organizm oczyszcza się z toksyn nieprzerwanie w ciągu całego życia. Przetwarzamy jedzenie, myśli, emocje i różne formy energii. Gdy przepływ jest stały i klarowny, jesteśmy stabilni i elastyczni. Niestety problem polega na tym, że kumulujemy więcej niż jesteśmy w stanie przetworzyć. Uginamy się pod pozostałościami metabolizmu, codziennych stresów i niepewności.
Nasze myśli, emocje i działania tworzą napięcia oraz blokady w ciele, które tworzą negatywne wzorce energii zaburzając przepływ naszej naturalnej siły witalnej. To otwiera drzwi wszelkiej chorobie fizycznej i psychicznej. Potrzebujemy więc okresowo się oczyszczać żeby wyregulować przepływ w ciele.

Rozpoczynamy, więc detoksem w Nowiu Księżyca – stawiając czoła sytuacji wewnątrz i na zewnątrz. Za pomocą jogi, medytacji i terapii dźwiękim oswobodzisz się, uwolnisz zastałe wzorce i postawy. Przefiltrujesz je przez swą mądrość, miłość i uniwersalną prawdę. Przechodząc poza ograniczenia przeszłości, ustanowisz wewnętrzny wzorzec wspierający pomyślność i powodzenie.

CZĘŚĆ 2 – PROSPERITY w Pełni Księżyca – 3.12 (niedziela) godz. 16.00-18.30

Joga definiuje pomyślność jako powiększające się z dnia na dzień zadowolenie z życia oraz stałe spełnianie się naszych marzeń celów i planów. To spełnienie ma miejsce we wszystkich przestrzeniach życia m.in.: szczęśliwy dom i rodzina, spełnienie zawodowe i prosperujący biznes, dobre relacje z ludźmi, wewnętrzna harmonia i zdrowie. Wszystko to jest dla nas dostępne potrzeba jedynie wewnętrznej gotowości i otwarcia się na pomyślny przepływ.

Według filozofii jogi są trzy podstawowe aspekty powodzenia tj.:
aspekt psychologiczny: mocna, wewnętrzna osobowość oparta o charakter,
aspekt interaktywny lub współdziałający: magnetyczna osobowość w relacjach,
aspekt duchowy: dusza zjednoczona z przeznaczeniem.

Aspekt duchowy stanowi bardzo ważną podwalinę pod powodzenie. Gdyż stapiając się ze swoją świadomością budzisz naturalną moc do kreowania życia wedle własnego upodobania. Odnajdując siebie w tych trzech obszarach zaczynasz przyciągać do siebie trwałą i głęboką pomyślność. Wtedy na czymkolwiek się skupisz – odnajdziesz spełnienie. Niezależnie czy to będą pieniądze, związek, rodzina, praca .. wszystko czego pragniesz zacznie się pojawiać.

——————————————————————————————

+ JOGA I MEDYTACJA +

Praktyka jogi i medytacji wywołuje uczucie harmonii oraz spełnienia. Takie odczuwanie, prowadzi także do poczucia silnego zadowolenia i postawy wdzięczności. Ciesząc się z tego co już masz, otrzymasz więcej tego czego potrzebujesz. Wszechświat naturalnie odpowiada na Twoje wołanie. Tak działają prawa Wszechświata. Przyciągamy to czym wibrujemy.

KUNDALINI JOGA jest usystematyzowaną technologią pozycji, mantr i oddechu. Krija jest pewną szczególną techniką, pewną sekwencją zdarzeń fizycznych i mentalnych, używaną do wytworzenia pewnego zmiennego stanu świadomości. Celem jest wzmocnienie różnorodnych układów fizjologicznych ciała tak, by móc być swą najlepszą wersją. Wraz z konsekwentnym praktykowaniem, można oczekiwać poprawionego poczucia dobrostanu, wzmocnionej intuicji i lepszej równowagi emocjonalnej. Joga Kundalini jest wiedzą naukową, dzięki której nauczysz się jak ujeżdżać swą energię, doznawać jej i przenikać dowolną sytuację by osiągnąć równowagę.
Y.B: „Doświadczasz kundalini, gdy energia układu gruczołów dokrewnych łączy się z energią układu nerwowego by wytworzyć taką wrażliwość, iż całość mózgu otrzymuje sygnały i je integruje. Wtedy stajesz się całkowicie i zupełnie przytomnie świadomy, a twój potencjał twórczy staje ci się dostępny. (…) Siła Kundalini Jogi tkwi także w rzeczywistym doznaniu. Trafia ono wprost do twego serca i poszerza twoją świadomość”.

Podczas warsztatów poznasz różnorodne narzędzia i techniki jogi tj. specjalnie dobrane zestawy ćwiczeń, medytacji i pranayam (techniki oddechowe) wspierające pomyślność. Uwolnisz się od zbędnych przywiązań umysłu, emocji i przeszłych działań, tak by przeżywać i tworzyć doskonale prosperujące życie! Dodatkowo wibracje wyjątkowych instrumentów zabiorą Cię w stan pierwotnej tożsamości i przebudzonej świadomości.

+ RELAKS W DŹWIĘKACH +

Szczególne częstotliwości wibracyjne połączone z głębokiem relaksem wspierają proces oczyszczania i uzdrawiania. Wibracje i dźwięki pobudzają przepływ energii w ciele, łagodnie rozbijają istniejące napięcia i blokady, wyciszają umysł. Nasza energia życiowa zostaje pobudzona równoważąc (i harmonizując) fizycznie oraz energetycznie.
Podczas lekcji używam instrumentów tj. gongi, misy, flet unity (432 Hz), bęben szamański, kryształowa piramida, dzwonki koshi.

Mówi się, że dźwięk gongu jest dźwiękiem wszelkiego stworzenia, dźwiękiem kreatywności samej w sobie. Przebywając w nim zaczynamy wibrować w tej częstotliwości. W ten sposób kawek po kawałku nasza wewnętrzna rzeczywistość zaczyna wibrować z tym co Nieskończone. Ciało niczym instrument zaczyna wibrować, tworząc szereg skutków w ciele, umyśle, energetyce i całej naszej Istocie. W miarę jak wibracja trwa wszystko co nie dorównuje tej wysokiej częstotliwości zaczyna się rozpadać. Dźwięk oczyszcza i usuwa blokady, które powstrzymywały przed prawdziwym doświadczeniem siebie. Jest to proces dziejący się pomiędzy Tobą, twoim oddechem i strumieniem dźwięku.

+ CYKLE KSIĘŻYCA +

Dawniej starożytne kultury żyły zgodnie z naturalnymi cyklami i rytmami natury. Ludzie byli świadomi, że energia kosmiczna wpływa na nas, daną przestrzeń oraz jakość życia. Nasza praktyka będzie dodatkowo wzmocniona Nowiem i Pełnią Księżyca. To wyjątkową okazją do wprowadzenia trwałej zmiany.
Cykle Księżyca są utożsamiane z życiem, transformacją, zmianą i odrodzeniem. Księżyc w Nowiu jest właśnie momentem odrodzenia, to czas oczyszczenia i uzdrowienia wszystkich przestarzałych programów, wzorców i struktur, które nam nie służą oraz blokują przed życiem w pełni. Nów to czas oczyszczenia, uzdrowienia i zasiewania nowego. Pełnia jest momentem celebracji i zbierania owoców, które się zasiało w czasie Nowiu. Pełnia to okres wzrostu świadomości i wyjątkowa okazja do kreacji marzeń oraz manifestacji autentycznych pragnień Duszy.

——————————————————————————————

* Spotkanie trwa dwie i pół godziny. Czas nie jest tu przypadkowy. 2,5 h jest determinowane prawem karmy: wszystko co ofiarowujesz wraca do Ciebie po dziesięciokroć. Tak więc jeśli ofiarowujesz jedną dziesiątą swojego dnia na rzecz swojej wyższej świadomości, to cały twój dzień jest objęty powracającą do Ciebie energią.

——————————————————————————————

CZAS i MIEJSCE:
Joga Studio Saska Kępa
ul. Elsterska 3B, Warszawa – Saska Kępa.

Warsztat “Droga do Pomyślności”:
– cz. 1: Detoks w Nowiu Księżyca – 19.11 (niedziela) godz. 17.00-19.30.
– cz. 2: Prosperity w Pełni Księżyca – 3.12 (niedziela) godz. 16.00-18.30.

KOSZT:
– całość tj. 2 spotkania (razem 5h) – 160 zł
– pojedyncze wejście (2,5h) – 90 zł.

ZAPISY obowiązkowe:
Prosimy o dokonanie rezerwacji na adres email: ganajoga@gmail.com (temat, data, imię i nazwisko, telefon).
ZALICZKA obowiązkowa – jest gwarancją uczestnictwa (ilość miejsc jest ograniczona dlatego decyduje kolejność zgłoszeń).

PROWADZĄCA: Bhagwati Kaur
� Praktykująca joginka oraz nauczycielka jogi i medytacji. Na codzień zajmuje się szerokopojętą terapią w pracy z drugim człowiekiem. W swojej praktyce posługuję się technikami takimi jak uzdrawianie poprzez dźwięk, światło i energoterapie. � Jest certyfikowanym nauczycielem kundalini jogi wg. Yogi Bhajana. Ukończyła wiele szkoleń oraz kursów z zakresu poszerzania świadomości, uzdrawiania, jogi i medytacji. � Celem Bhagwati jest podniesienie świadomości ludzi, przebudzenie ich osobistej energii i mocy do działania tak, aby mogli się spełniać i kreować swoje życie zgodnie z własną wolą. Dzieli się swoimi najlepszymi narzędziami w drodze do osiągnięcia postawionego sobie celu.