1,5 miesiąca z innowacyjną metodą GYROKINESIS

1,5 miesiaca z innowacyjną metodą GYROKINESIS®

w  czwartkowe poranki od 19 października, godz 8:00-9:15

GYROKINESIS® to innowacyjny dynamiczny trening mobilizujący ciało do podążania we wszystkich kierunkach ruchu kręgosłupa. Kluczem jest płynność podyktowana specjalnie dobranymi technikami oddechu. Koniec każdego ruchu jest początkiem następnego, stąd jego cyrkuliczny charakter. Dzięki temu nie istnieje ryzyko wystąpienia kontuzji stawu, ponieważ przechodzi on przez pełen zakres swojego ruchu bez wstrząsu i zbytniego napięcia. Metoda ta uruchamia cały łańcuch mięśni zaczynając od tych miedzy guzami kulszowymi, miednicy idąc ku górze tworzy przestrzenie miedzykręgowe. Mobilizuje, skutecznie wzmacnia, uelastycznia i wydłuża kręgosłup, masuje organy wewnętrzne, otwiera zmysły, likwiduje napięcia i bóle, polepsza koordynacje i równowagę, genialnie rzeźbi sylwetkę, koryguje wadliwą postawę, uczy ciało nowych zdrowych nawyków ruchowych, otwiera je na nowe wyzwania.

Ćwiczenia te zostały opracowane w latach 70 tych XX wieku przez choreografa Juliu Horvath i bazują na wielu elementach jogi, ti-chi, sztuk walki, pływania, pilatesu i ćwiczeń rehabilitacyjnych. Polegają na rotacjach, skrętach, skłonach oraz powtórzeniach w pozycji siedzącej, na macie oraz na stojąco. Poprzez płynność przechodzenia z jednej sekwencji w drugą, trening ten nieraz przypomina taniec!

…………………………………………………………………………………………………………………….

Ula Wojtkowiak. Jestem certyfikowaną instruktorką GYROKINESIS®, metody która ochroniła mnie przed operacją biodra. Szkoliłam się w niej  u świetnych trenerów i osteopatów w White Cloud Studio w Rzymie oraz Gyrotonic Eaglesnest Therapiezentrum, w Münstertal w Niemczech. Jestem aktorką po Akademii Teatralnej DAMU w Pradze i Akademii Gardzienic, związana z teatrem fizycznym i tańcem. Jako mim i tancerka pracowałam w Narodowej Operze Teatro dell’Opera w Rzymie. Moją ogromną pasją i profesją jest argentyńskie tango, które tańczę od kilkunastu lat. Kiedy prowadziłam szkolę tanga w Rzymie, Gyrokinesis było zawsze nieodłącznym elementem rozgrzewki do zajęć. Współpracując z osteopatiami prowadzę zajęcia z posturalnego przygotowania ciała do tańca, muzykalności i treningi dla performerów, tancerzy oraz animatorów.Warsztaty i  kursy prowadziłam Włoszech, w Czechach, w Niemczech, w Hiszpanii, Portugalii i w Argentynie. Kocham wszystko co zdrowe i zmysłowe, ayurvedę, podróże, konie, muzykowanie i sytuacje, w których budzi się dziecięce poczucie wolności.

https://www.facebook.com/Gyrokinesis-postural-training-Ula-Wojtkowiak-783110255080424/

…………………………………………………………………………………………………………………….

Liczba miejsc ograniczona wielkością sali,

także chętnych prosimy o e-mail z tytułem “Gyrokinesis Joga Studio Saska Kępa

z podanym imieniem i nazwiskiem na: ula.wojtkowiak@gmail.com

Koszt: 250zł za 7 spotkań (od 19 października)

             220zł za 6 spotkań (od 26 października)

             45 zł za pojedyncze zajęcia

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów!

Serdecznie zapraszamy!

Ula Wojtkowiak

GYROKINESIS® trainer